Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Smart home >

Xiaomi Roborock Sweep One S50

Xiaomi Roborock Sweep One S50

Cena:

10 990

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Xiaomi Roborock Sweep One S50: Po velmi úspěšné první generaci robotického vysavače Mi Vacuum Cleaner přichází na řadu jeho vylepšená a nová verze - Roborock Sweep One S50. Design vysavače zůstává velmi vkusný a elegantní a bud...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Roboticky-vysavac.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Roboticky-vysavac.cz popsal.
Doprava zdarma
6. 7. 2021
Do obchodu

Xiaomi Roborock Sweep One S50 - popis

Po velmi úspěšné první generaci robotického vysavače Mi Vacuum Cleaner přichází na řadu jeho vylepšená a nová verze - Roborock Sweep One S50. Design vysavače zůstává velmi vkusný a elegantní a bude se tak hodit do každého bytu. Na horní straně tentokrát najdeme 3 ovládací tlačítka - tlačítko nabíjení (vysavač se tak vrátí do nabíjecí stanice), tlačítko on/off a tlačíko pro vyčištění vybraného místa.

Mokré čištění
Jednou z největších inovací, které tento robot nabízí, je mokré čištění a vysávání zároveň. S vysavačem tentokrát dostanete i bionický rostlinný filtr na vodu o objemu 100 ml. Funguje stejně jako rostliny, které přijímají vodu ze země. K vysavači ho dokážete připojit jednoduchým nasunutím na jeho spodní část, až uslyšíte zaklapnutí. V tomto čistícím módu dokáže pracovat 45 až 60 minut za účelem ještě lepšího odstranění nečistot a vyčistí tak přibližně 125 m2.

Silný japonský motor NIDEC
Základem každého kvalitního vysavače je pořádný motor. U Mi Vacuum Cleaner byl nasazen výkonný motor, který disponuje sacím tlakem až 2000 Pa a za minutu pojme 0,67 m3 vzduchu. Je tak jedním z nejvýkonnějších robotických vysavačů na trhu. Silný motor přijde vhod právě na koberce s delším vlasem nebo při vysávání podél stěn. Právě na to slouží malá kulatá kartáček, který nečistoty a prach vhání pod jednotku vysavače. Všechny nečistoty jsou zachycovány do nádoby s objemem 0,48 l. Proud vzduchu dále pokračuje z nádoby přes velký HEPA filtr, kde jsou zachyceny i malé prachové částice a při vysávání tak nejsou vypouštěny zpět do místnosti. Filtr je omyvatelný, což je jistě skvělá zpráva pro alergiky a astmatiky.


Překonává bariéry a je tišší
Přestože nový robot je dodáván s větší sací silou (max. 2000Pa), přichází s tichým uzávěrem z bavlny a pórovitým vzdušným sítem a snižuje tak hlučnost na 54-67 dB. Má nainstalovaná kolečka a dokáže tak překonat bariéry vysoké až 2 cm.


13 senzorů pro dokonalou orientaci
Roborock Sweep One je vybaven třinácti různými senzory. Tím nejpokročilejším rozhodně zůstává laserový senzor vzdálenosti. Nachází se nahoře v korunce vysavače, která se otáčí o 360° a senzor skenuje celé okolí vaší domácnosti 1800x za sekundu. Laserový senzor LDS je velmi podobný tomu, který se nachází v moderních autonomních vozidlech s autopilotem. Dále ve vysavači najdete ultrasonický radarový senzor, detektor schodů, detektor stěny, detektor plné nádobky na smetí, detektor kolize, elektronický kompas, gyroskop, akcelerometr, měřič vzdálenosti, měřič rychlosti ventilátoru a detektor zvednutí, pokud někdo zvedne vysavač z podlahy, automaticky zastaví svou činnost.


Precizní procesy
K rychlému spočítání trasy slouží tři různé a výkonné procesory. To je právě další odlišnost od konkurenčních levnějších vysavačů, které trasu místnosti většinou vyhodnocují na základě kolizí s pevnými překážkami, nemají prvotřídní orientaci v prostoru, a proto poměrně velkou část plochy nedokáží efektivně vysát. Detektor zdí slouží k tomu, aby bylo uklizeno i podél stěn a zároveň do nich vysavač nenarážel. Vysavač jezdí podél stěny v přesně vymezené vzdálenosti 10 mm a malá kulatá kartáček se stará, aby byl tento 10 mm prostor dokonale čistý.


Detekce překážek
Inteligentní detekce koberce - nová funkce, jakmile vysavač rozpozná koberec, zapne maximální režim pro co nejlepší vysátí. Do normálního režimu se vrátí, jakmile robot koberec opustí. Vše je plně automatické. Čtveřice senzorů detektorů schodů hlídá, aby vysavač nikam nespadl, měřič vzdálenosti zase měří, jakou vzdálenost vysavač za svůj život projde, podobně jako automobily. Rovněž můžete po novém zapomenout na smotávání vlasů, protože nový vysavač je navržen tak, aby zabraňoval uvíznutí vlasů v motoru.


5200 mAh Li-ion bateria
Roborock Sweep One je vyzbrojen velkokapacitní Li-Ion baterií, s kapacitou 5200 mAh. Články pocházejí od renomovaných firem LG / Panasonic, stejně jako v případě oblíbených Powerbanek. Taková kapacita pak stačí při úplném nabití až na 2,5 hodiny nepřetržitého vysávání, což představuje až 250 m2 prostoru. Hladinu nabití baterie indikuje oválný rámeček kolem tlačítek vysavače.


Aplikace MI HOME
V neposlední řadě, skvělé novinky přináší ovládací aplikace pro váš smartphone! Zařízení lze navigovat jednoduchým klepnutím na určitou Areu, kterou chcete vyčistit, a o zbytek se postará sám. Dále můžete vytvořit v aplikaci virtuální zeď a vysavač se tak nedostane do prostor, do kterých nechcete. Na aplikaci je skvělé, že je připojena přes Váš Xiaomi účet ke všem prvkům smart domácnosti kdekoliv na světě. Nemusíte tak být doma, abyste spustili vysávání podlahy nebo zkontrolovali, kolik máte doma stupňů.


Popis a parametry Xiaomi Roborock Sweep One S50

Vzhled

Typ nádoby na prach
Bezsáčkové

Tvar
Kulatý

Dálkové ovládání
Ano

Výkon
Množství prachu (celkový)
0,48 l

Mokré stírání
Ano

Automatický návrat k základně
Ano

Příkon
Kapacita baterie
5200 mAh

Napětí baterie
14,4 V

Doba chodu
150 min

Spotřeba elektrické energie
58 W

Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz

Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V

Hmotnost a rozměry
Průměr
35 cm

Výška
96,5 mm

Šířka
350 mm

Hloubka
350 mm

Hmotnost
3,5 kg

Výrobce Xiaomi
Druh Robotický vysavač

Xiaomi Roborock Sweep One S50 - recenze

Recenze Xiaomi Roborock Sweep One S50 - Porovnávací test nejlepších robotických vysavačů

Arecenze
02.09.2019 - 13:38:44

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Xiaomi Roborock Sweep One S50 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pračky se sušičkou nebo Ledovače, Mandly a žehlící lisy, Pračky.