Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Smart home >

iSmartAlarm startovací sada (ISA1G)

iSmartAlarm startovací sada (ISA1G)

Cena produktu iSmartAlarm startovací sada (ISA1G) není známa.

 

Popis produktu iSmartAlarm startovací sada (ISA1G): iSmartAlarm startovací sada ISA1G. Zabezpečte svou domácnost! Pořiďte si startovací sadu iSmartAlarm, která obsahuje základní komponenty pro chytré zabezpečení. Součástí je kontaktní senzor na ...  Více informací


iSmartAlarm startovací sada (ISA1G) - popis

iSmartAlarm startovací sada ISA1G.

Zabezpečte svou domácnost! Pořiďte si startovací sadu iSmartAlarm, která obsahuje základní komponenty pro chytré zabezpečení. Součástí je kontaktní senzor na dveře nebo okna, prostorové čidlo, pohybový senzor a centrální jednotka CubeOne, která je srdcem celého systému. Dále v balení naleznete klíčenku pro ovládání systému bez chytrého telefonu.

Dokonalá souhra.

Pokud dojde k narušení střeženého prostoru, okamžitě se to dozvíte. Oznámí vám to notifikace na mobilním telefonu nebo 110 dB integrovaná siréna. Siréna je součástí centrální jednotky, která komunikuje se senzory bezdrátově v rámci domácí Wi-Fi sítě. Mějte svojí domácnost pod kontrolou kdykoliv a kdekoliv!

Jednoduchá instalace.

Jednoduchou instalaci zvládne opravdu každý, navíc iSmartAlarm nevyžaduje žádné smlouvy, měsíční poplatky či napojení na centrální pulty. Startovací sadu lze téměř neomezeně rozšiřovat o další senzory, kamery, sirény nebo zásuvky, systém iSmartAlarm je kompatibilní se službou IFTTT. 

Aplikace iSmartAlarm.

Stáhněte si zcela zdarma aplikaci iSmartAlarm, která je kompatibilní s chytrými telefony a tablety se systémem iOS (od verze6.0) nebo Android (od verze 4.0). Po vytvoření administrátorského účtu vás aplikace provede zprovozněním celého systému krok za krokem. Aplikace umožňuje vzdálenou i místní správu zabezpečovacího systému. Kdykoliv a kdekoliv se okamžitě dozvíte, co se děje u vás doma. V aplikaci můžete i sledovat živý přenos z připojených (volitelných) kamer, zapínat a vypínat jednotlivé senzory nebo nastavovat jejich citlivost. Velice snadno přidáte i další uživatele, např. rodinné příslušníky, kterým stačí si stáhnout aplikaci a naskenovat QR kód z displeje vašeho telefonu. 

Klíčové vlastnosti.

Startovací sada pro zabezpečení vaší domácnosti. Součástí je centrální jednotka CubeOne s integrovanou sirénou 110 dB, kontaktní senzor na dveře a okna, prostorové čidlo a klíčenka. Sadu je možné rozšířit o další senzory a kamery. Snadná instalace. Bezdrátová komunikace senzorů, pomocí domácí Wi-Fi sítě. Napájení senzorů bateriemi s výdrží až dva roky. Umístění senzorů pomocí přiložené oboustranné pásky. Aplikace zdarma – umožňuje vzdálenou i místní správu zabezpečovacího systému. Dojde-li k narušení prostoru a tedy reakci senzorů, okamžitě se o tom dozvíte. Synchronizace s chytrými zařízeními uživatelů přes cloud. Kompatibilní s IFTTT – ideální pro vytváření scénářů automatizace, makra. Tlačítko PANIC pro rychlé spuštění sirény v nouzi. 3 základní režimy s okamžitou aktivací – ARM, DISARM, HOME.

Výrobce iSmartAlarm
Druh Detektor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu iSmartAlarm startovací sada (ISA1G) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pračky se sušičkou nebo Mandly a žehlící lisy, Ledovače, Pračky.