Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Smart home >

iSmartAlarm SPOT kamera

iSmartAlarm SPOT kamera

Cena:

1 349

Hlídat lepší cenu

Popis produktu iSmartAlarm SPOT kamera: Kompaktní kamera iSmartAlarm Spot. iSmartAlarm vám přináší kompaktní kameru Spot nabízející veškeré funkce, které očekáváte od moderní bezpečnostní kamery. Na váš chytrý telefon nebo tablet pře...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

iSmartAlarm SPOT kamera - popis

Kompaktní kamera iSmartAlarm Spot.

iSmartAlarm vám přináší kompaktní kameru Spot nabízející veškeré funkce, které očekáváte od moderní bezpečnostní kamery. Na váš chytrý telefon nebo tablet přenáší živě obraz a zvuk ze zabezpečeného prostoru v HD rozlišení kamkoli do celého světa prostřednictvím WiFi a internetového připojení. Kromě toho disponuje nočním viděním a senzory pro detekci pohybu a zvuku.

Vynikající obraz a zvuk.

WiFi kamera iSmartAlarm Spot přenáší ostrý obraz v rozlišení až HD 1280 x 720 bodů (kvalitu lze ale v případě potřeby snížit, což se hodí při nižší rychlosti připojení). Kamera snímá prostor v širokém pozorovacím úhlu 130° a 4násobný digitální zoom vám umožní přiblížit detaily snímaného prostoru. S integrovaným nočním viděním nebudete mít problém ani v noci. Spot navíc obsahuje reproduktor a mikrofon, takže můžete komunikovat obousměrně.

Senzor zvuku a pohybu.

Kamera disponuje integrovaným senzorem pro detekci pohybu na vzdálenost až 6 metrů, jehož citlivost lze nastavit tak, aby bylo dosaženo vyladění přesně pro vaše požadavky. Pokud senzor zaznamená pohyb, okamžitě odešle upozornění na chytrý telefon spustí automatické nahrávání obrazu po dobu 10 vteřin. Stejně je to i v případě senzoru detekce zvuku, který zaznamená hluk při rozbíjení skla či upozorní na pláč v dětském pokoji, pokud je kamera použita jako dětská chůvička. Díky funkci rozpoznání zvuku dokáže také identifikovat zvuk typický pro alarm čidel oxidu uhelnatého a kouře.

Integrované noční vidění.

Spot je vybaven také automaticky spouštěným režimem nočního vidění s infračerveným přísvitem, kdy kamera snímá prostor až do vzdálenosti cca. 9 metrů.

Nahrávání a ukládání videí.

V případě, že citlivé senzory kamery zachytí pohyb nebo zvuk, spustí automaticky nahrávání obrazu a zvuku po dobu 10 sekund. Pořízená videa jsou následně uložena v cloudovém úložišti výrobce (zdarma omezený počet). nebo lze videa ukládat na karty microSD do kapacity až 32 GB. S funkční kartou můžete nastavit kontinuální nahrávání záznamu. Videa lze přímo z aplikace odeslat jako přílohu emailu nebo z nich pořizovat fotografie. Nechybí ani možnost pořizování časosběrných videí.

Klíčové vlastnosti.

Kompaktní kameru iSmartAlarm Spot zabezpečí dohled nad zvoleným prostorem. Zařízení přenáší živý přenos obrazu v HD rozlišení 1280 x 720 bodů se snímačem 1/3” CMOS a kvalitní obousměrný zvuk. Kamera dále disponuje nočním viděním s infračerveným přísvitem (snímaný prostor až cca. 9 metrů), integrovaným senzorem pro detekci pohybu (až cca. 6 metrů) a automatickým spuštěním nahrávání obrazu a zvuku, při detekci pohybu a zvuku. Úhel záběru objektivu je širokých 130° a podporován je i 4x digitální zoom. K dispozici máte aplikaci iSmartAlarm kompatibilní se zařízením s iOS a Android. Kamera iSmartAlarm Spot může fungovat zcela samostatně, nebo se může stát součástí systému iSmartAlarm s centrální jednotkou CubeOne.

Výrobce iSmartAlarm
Druh Detektor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu iSmartAlarm SPOT kamera užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pračky se sušičkou nebo Mandly a žehlící lisy, Ledovače, Pračky.