Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Smart home >

Hobot 268

Hobot 268

Cena:

7 490

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Hobot 268: Revoluční čištění oken bez námahy Mít okna, která se lesknou čistotou, aniž byste u jejich mytí trávili svůj čas a ruce si neustále namáčeli ve vodě, je zkrátka sen. A ve skutečnost ho můžete pře...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Roboticky-vysavac.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Roboticky-vysavac.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem www.eleshop.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem www.eleshop.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem www.spacil.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem www.spacil.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

Hobot 268 - popis

Revoluční čištění oken bez námahy
Mít okna, která se lesknou čistotou, aniž byste u jejich mytí trávili svůj čas a ruce si neustále namáčeli ve vodě, je zkrátka sen. A ve skutečnost ho můžete přeměnit s robotickým čističem oken HOBOT 268 v bílé barvě. Zejména vhodný je na čištění středních a velkých oken. Dokonale vyčistí okna, zejména ty střední a velká. Speciální všestranný systém Single-Side-Cleaning zajistí čištění skel jakékoliv tloušťky a různých druhů skleněných povrchů. Poradí si se skly různé tloušťky, skleněnými dveřmi, výlohami, zrcadly i sprchovými kouty. Kvalitu a výjimečnost produktu HOBOT dokazuje také získané ocenění v oboru robotiky v Německu.


Spolehlivě a plynule se pohybuje
HOBOT 268 pracuje ve svislé poloze, snadno jej umístíte na skleněný povrch a jedním tlačítkem zapnete. Automaticky rozpozná velikost povrchu a pneumatické podložky ve spodní části robota se automaticky nastaví a povrchu přizpůsobí. Lineárním pohybem precizně vyčistí sklo ve dvou fázích rychlostí 1 m2 za 2,4 min. Nejprve se pohybuje horizontálním směrem a poté vertikálním. Minimální velikost čištěného povrchu je 40 x 40 cm a vyčistí povrchy až do maximální velikosti ploch 6 x 5 m.

Patentovaný systém pohybu po povrchu zajistí výkonný přisávací motor se spotřebou 80 W. Napájení probíhá pomocí adaptéru s napájecím kabelem a 4metrového DC prodlužovacího kabelu. Robota můžete navigovat z přední i zadní strany pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení. Vestavěná záložní UPS baterie 4x Li-PO chrání robota proti pádu z výšky při náhlém přerušení dodávky proudu výpadkem elektřiny. Výdrž baterie je 20 minut. Hlučnost při činnosti dosahuje 64 dB.


Okna zářivě čistá a naleštěná
Pro čištění používá dva druhy utěrek z mikrovlákna. Robot utěrky přizpůsobuje povrchu, po kterém se pohybuje. Modrá utěrka je vhodná pro suché čištění a žlutá pro vlhké čištění a leštění pomocí vody nebo přípravku na sklo. Účinně zachycují prach i nečistoty a vyčistí povrch také těsně podél hran. Součástí balení jsou 3 náhradní modré a 3 žluté utěrky.


Chytrý navigační systém a maximální bezpečnost
Robotický čistič oken je vybaven navigačním systémem AI-Technology 3.0, GYRO senzorem a čtyřmi laserovými senzory. Všechny tyto systémy kontrolují pohyby robota po čištěné ploše, podobně jako u auto pilota. Díky laserovým senzorům detekuje rámy oken, ale dokáže si bez problémů poradit také s bezrámovými okny a zrcadly. Bezpečnostním prvkem je bezpečnostní lano o délce 5 metrů proti zajištění robota proti pádu.


HOBOT 268 robotický čistič oken a skleněných povrchů

HOBOT 268 rychle a precizně vyčistí okna a různé druhy skleněných povrchů. Pohybuje se lineárně a čištění automaticky probíhá ve dvou směrech. Díky systému Single-side můžete HOBOT 268 používat na různých tloušťkách skel a hladkých površích, jako jsou zrcadla, zdvojená okna, sprchový kout, obklady a další. Vestavěná záložní UPS baterie chrání robota proti pádu při výpadku elektrické energie. HOBOT 268 je vybaven GYRO senzorem, laserovými senzory a navigačním systémem s AI-Techonology 3.0, které kontrolují pohyb robota, podobně jako auto pilot. Robotický čistič oken HOBOT 268 při čištění přizpůsobuje utěrky povrchu, po kterém se pohybuje.

AI-technology 3.0 a GYRO senzor
Lineární čištění, 2 laserové senzory
Na jakoukoliv tloušťku skla
Systém Single-Side-Cleaning
AUTO a manuální čištění
UPS záložní baterie
Detekce rámů oken
Dva druhy čistících utěrek
Pracuje ve svislé poloze
Čistí i bezrámové skleněné plochy
Rychlost čištění 1m2 / 2,4 minuty
Vhodný na střední a velká okna

HOBOT 268 dokonale vyčistí:

okna a skla různé tloušťky
skleněné dveře, výlohy
zrcadla, zrcadlové skříně
sprchové kouty

Technická specifikace:

Barva bílá
Rozměry 240 x 240 x 100 mm
Váha 1200 g
Napájení 240V, 50Hz
Spotřeba 80 W
Délka DC kabelu 4 m
Délka bezpečnostního lana 5 m
Hlučnost 64 dB
Záložní baterie UPS 4x Li-PO, 3.7 V
Rychlost čištění 1 m2/2,4 min.
Maximální velikost čištěného povrchu Výška 6 m, šířka 5 m
Minimální velikost čištěného povrchu 40 x 40 cm

Obsah balení

1x robotický čistič HOBOT 268
1x dálkové ovládání
3x náhradní utěrka z mikrovlákna modrá
3x náhradní utěrka z mikrovlákna žlutá
1x bezpečnostní lano
1x adaptér s napájecím kabelem
1 x DC prodlužovací kabel (4m)
1x návod

Revoluční čištění oken a skel
Snadno umístíte robotický čistič HOBOT-268 na čištěný povrch skla, okna, zrcadla, výlohy, skleněných dveří vestavěné skříně a jednoduše jej zapnete jedním tlačítkem. A Vaše okna budou zářivě čistá a naleštěná bez námahy.

Rychlé čištění oken a skel bez námahy
HOBOT 268 využívá unikátní systém lineárního pohybu, při kterém sklo precizně čistí. Patentovaný systém pohybu po povrchu zajišťuje výkonný přisávací motor a velká utěrka z mikrovlákna. HOBOT-268 čistí povrch ve dvou fázích, nejprve horizontálně, a poté vertikálně, tím dosahuje dokonalého vyčištění plochy. Rychlost čištění je 2,4 min./1 m2.

AI-Technology 3.0 a laserové senzory
HOBOT 268 je vybaven GYRO senzorem, čtyřmi laserovými senzory a navigačním systémem s AI-Techonology 3.0, které kontrolují pohyb robota po čištěném povrchu podobně jako auto pilot. HOBOT 268 automaticky rozpozná velikost čištěného povrchu a zvládne vyčistit velké plochy o šířce až 6 m. Minimální velikost čištěného povrchu je 40 x 40 cm. Díky laserovým senzorům bez problémů vyčistí i bezrámová okna a zrcadla.

Single-Side-Cleaning všestranný systém
Speciální systém Single-Side-Cleaning zajistí čištění skel jakékoliv tloušťky a různé druhy skleněných povrchů. HOBOT 268 nabízí univerzální využití na čištění oken, skel s bezpečnostní či jinou fólií, zrcadel, skleněných výplní dveří, sprchových koutů, obkladů v koupelně a další.

Přizpůsobí se čištěnému povrchu
Na spodní části robota jsou umístěny pneumatické podložky, které se automaticky nastavují a přizpůsobují čištěnému povrchu. HOBOT-268 se tak spolehlivě a plynule pohybuje po skle.

Dva druhy utěrek z mikrovlákna
HOBOT 268 nabízí pro čištění dva druhy utěrek. Modré pro suché čištění a žluté pro vlhké čištění a leštění. Velké utěrky účinně zachycují prach a další nečistoty a vyčistí povrch i těsně podél hran.

HOBOT 268 je maximálně bezpečný
Robotický čistič oken HOBOT 268 je vybaven záložní UPS baterií, kterou využije v případě náhlého výpadku elektrického proudu. Dalšími bezpečnostními prvky je několik senzorů, které neustále vyhodnocují situaci a bezpečnostní lano.

HOBOT 268 je maximálně bezpečný
Robotický čistič oken HOBOT 268 je vybaven záložní UPS baterií, kterou využije v případě náhlého výpadku elektrického proudu. Dalšími bezpečnostními prvky je několik senzorů, které neustále vyhodnocují situaci a bezpečnostní lano.

Získané ocenění zlatá medaile iENA
Získané ocenění v Německu prokazuje vysokou kvalitu a výjimečnost produktu HOBOT v oboru robotiky.

Dokoupitelné příslušenství:

Utěrky z mikrovlákna HB26811 a HB26812

Výrobce Hobot
Druh Robotický čistič

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hobot 268 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pračky se sušičkou nebo Ledovače, Mandly a žehlící lisy, Pračky.