Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Smart home >

FrameXX IO Magnetický detektor pohybu

FrameXX IO Magnetický detektor pohybu

Cena produktu FrameXX IO Magnetický detektor pohybu není známa.

 

Popis produktu FrameXX IO Magnetický detektor pohybu: Detektor pohybu se širokým 110° zorným polem, pasivní infračervený senzor, dosah 7 metrů, WiFi 2.4 GHz, snadná instalace, notifikace do mobilního telefonu přes aplikaci v českém jazyce, Android/iO...  Více informací


FrameXX IO Magnetický detektor pohybu - popis

Detektor pohybu se širokým 110° zorným polem, pasivní infračervený senzor, dosah 7 metrů, WiFi 2.4 GHz, snadná instalace, notifikace do mobilního telefonu přes aplikaci v českém jazyce, Android/iOS, kompatibilní s IFTTT. FrameXX IO je bezdrátovým detektorem pohybu, který do vaší domácnosti přinese větší pohodlí, klid i úsporu energie. Čidlo detekuje pohyb v prostoru, a to díky pasivnímu infračervenému senzoru se širokým 110° zorným polem a dosahem až 7 m. V případě narušení daného prostoru obdržíte na svůj mobilní telefon notifikaci do bezplatné aplikace, která je dostupná pro chytrá zařízení s iOS a Android. Detektor je přitom možné naprogramovat na nejrůznějších situace přesně podle potřeby, na něž budou navázané příslušné akce. Můžete jej dokonce propojit s chytrým osvětlením a naprogramovat jej tak, aby se rozsvítil v okamžiku vstoupení do místnosti. FrameXX IO lze umístit kdekoli ve vašem domě, kde bude precizně detekovat každý pohyb.

Výrobce Framexx
Druh Detektor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FrameXX IO Magnetický detektor pohybu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pračky se sušičkou nebo Mandly a žehlící lisy, Ledovače, Pračky.