Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Smart home >

Fibaro teplotní čidlo Dallas

Fibaro teplotní čidlo Dallas

Cena produktu Fibaro teplotní čidlo Dallas není známa.

 

Popis produktu Fibaro teplotní čidlo Dallas: Maxim Teplotní čidlo Dallas Rozhraní 1-Wire, každý kus má unikátní identifikátor, napájení 3 až 5 V, rozsah měření teploty od -55° C do +125° C, odchylka, ±0,5° C, maximální doba potřebná ke změ...  Více informací


Fibaro teplotní čidlo Dallas - popis

Maxim Teplotní čidlo Dallas
Rozhraní 1-Wire, každý kus má unikátní identifikátor, napájení 3 až 5 V, rozsah měření teploty od -55° C do +125° C, odchylka, ±0,5° C, maximální doba potřebná ke změření teploty 750 ms.

K čemu slouží
Teplotní čidlo můžete připojit například k Fibaro Univerzálnímu senzoru či Magnetickému kontaktu a získáte tak senzor, který bude bezdrátově odesílat údaje o teplotě do centrální jednotky. Díky Z-Wave síti lze nainstalovat bezdrátový teplotní senzor prakticky kamkoliv kam potřebujete. Vaše zařízení tak budou mít přesná data o teplotě, na jejichž základě se mohou lépe rozhodovat.

Co je Z-Wave
Z-Wave je otevřený protokol pro bezdrátovou komunikaci používaný v systémech domácí automatizace, který je mezinárodně standardizován. Jeho hlavní výhody spočívají v absolutní mobilitě, možnosti propojení zařízení více výrobců a záruce dalšího rozvoje v budoucnosti.
Protokol Z-Wave byl vyvinut speciálně pro potřeby domácích zařízení, jako jsou čidla, osvětlení, klimatizace, audio či video zařízení, která přenáší pouze malé množství dat.
Zařízení Z-Wave má minimální spotřebu energie. Komunikace probíhá ve vyhrazeném pásmu, proto se na rozdíl od různých Wi-Fi či Bluetooth řešení nemusíte bát žádného rušení. Další výhodou je schopnost zapojení tzv. plug & play. Přidání dalšího nového modulu do systému je díky této schopnosti velmi snadné. V otevřeném prostoru je dosah až 100 metrů.
Z-Wave vytváří topologii sítě typu Mesh, kde každé zařízení je schopné nejen přijímat, ale také vysílat řídící příkazy. Každý článek tak dokáže sledovat a řídit práci jiných modulů a zároveň komunikovat s centrální jednotkou.
Fibaro trvale podporuje kompatibilitu se všemi Z-Wave zařízeními.

Klíčové vlastnosti
Rozhraní 1-Wire, každý kus má unikátní identifikátor, napájení 3 až 5 V, rozsah měření teploty od -55° C do +125° C, odchylka, ±0,5° C, maximální doba potřebná ke změření teploty 750 ms. Vaše zařízení budou mít přesná data o teplotě, na jejichž základě se mohou lépe rozhodovat.

Výrobce Fibaro
Druh Detektor
Z-Wave Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fibaro teplotní čidlo Dallas užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pračky se sušičkou nebo Mandly a žehlící lisy, Ledovače, Pračky.